• Uitslagen

    Hieronder worden de uitslagen van de laatste 4 weken getoond voor alle Almere Pioneers teams. Kijk op de teampagina's voor de actuele standen en alle uitslagen voor je team.

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    21 apr.Almere Pioneers MSE 1 - The Jugglers MSE 1 * *68 - 56Mannen Senioren Landelijk
    21 apr.Almere Pioneers M18 4 - Quick Runners M18 2 (K)46 - 39Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers MSE 3 * - Quick Runners MSE 377 - 32Mannen Senioren Afdeling
    21 apr.Almere Pioneers M18 1 - BC Triple Threat M18 166 - 61Mannen U18 Landelijk
    21 apr.Almere Pioneers X12 1 - BS Leiden X12 246 - 54Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Red Stars M14 2 (VR) - Almere Pioneers M14 353 - 54Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers M22 1 (K) - BV Oegstgeest M22 158 - 45Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers M16 2 - De Dunckers M16 130 - 26Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers M16 3 - Green Giants M16 1 (K)29 - 63Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers V22 1 - Lokomotief V20 2 (VR) *46 - 33Vrouwen U22 Afdeling
    21 apr.Almere Pioneers M14 1 - DAS M14 119 - 33Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers M14 2 - Eem '78 M14 164 - 34Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioneers M16 1 - Rotterdam Basketbal M16 2 - Mannen U16 Afdeling
    21 apr.Almere Pioneers M18 3 - Archipel M18 2 (VR)70 - 46Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.BC Utrecht Cangeroes X12 2 - Almere Pioneders X12 2 (K)32 - 66Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    21 apr.Almere Pioibneers X12 3 (K) - Woodpeckers X12 3 (VR)60 - 21Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    15 apr.BC Utrecht Cangeroes M14 1 - Almere Pioneers M14 230 - 62Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Eem '78 MSE 1 - Almere Pioneers MSE 3 *63 - 55Mannen Senioren Afdeling
    14 apr.De Dunckers V16 1 - Almere Pioneers V16 151 - 21Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Blue Arrows M18 1 (VR) - Almere Pioneers M18 371 - 35Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Crackerjacks V22 1 - Almere Pioneers V22 156 - 37Vrouwen U22 Afdeling
    14 apr.SVO Basketball M16 1 - Almere Pioneers M16 230 - 46Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Red Stars M18 2 (VR) - Almere Pioneers M18 450 - 49Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.CobraNova M14 1 - Almere Pioneers M14 156 - 36Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Almere Pioneers MSE 2 - Red Stars MSE 274 - 42Mannen Senioren Afdeling
    14 apr.Almere Pioibneers X12 3 (K) - SVO Basketball V12 144 - 20Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Goba M22 1 - Almere Pioneers M22 1 (K)45 - 84Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.SVO Basketball M16 2 (VR) - Almere Pioneers M16 340 - 57Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Archipel m18 1 (VR) - Almere Pioneers M18 2 - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Archipel m18 1 (VR) - Almere Pioneers M18 220 - 0Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Almere Pioneers M14 3 - SVO Basketball M14 330 - 39Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Almere Pioneers V18 1 - Eem'78 V18 1 (VR)58 - 23Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Almere Pioneders X12 2 (K) - BC Shooters X12 1 (VR)50 - 37Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.EBV Mustangs M18 1* - Almere Pioneers M18 175 - 78Mannen U18 Landelijk
    14 apr.De Dunckers V14 1 - Almere Pioneers V14 1 (K)28 - 34Vrouwen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.Forwodians X12 1 - Almere Pioneers X12 168 - 87Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    14 apr.CBV Binnenland M16 2 - Almere Pioneers M16 163 - 87Mannen U16 Afdeling
    13 apr.Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * - Almere Pioneers MSE 169 - 65Mannen Senioren Landelijk
    8 apr.UBV "The Eagles" MSE 1 - Almere Pioneers MSE 249 - 58Mannen Senioren Afdeling
    8 apr.Blue Arrows M14 2 - Almere Pioneers M14 357 - 56Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.B.Z.'72 V18 1 (VR) - Almere Pioneers V18 142 - 40Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 188 - 61Mannen Senioren Landelijk
    7 apr.Almere Pioneers M18 1 - MBCA Amstelveen M18 174 - 73Mannen U18 Landelijk
    7 apr.Almere Pioneers V16 1 - Red Stars V16 1 (K)32 - 72Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers X12 1 - Divine X12 154 - 49Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers MSE 3 * - BC Utrecht Cangeroes MSE 484 - 45Mannen Senioren Afdeling
    7 apr.Almere Pioneers M16 3 - B.Z. '72 M16 1 (VR)33 - 43Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers M18 2 - Break Stars M18 164 - 58Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers V22 1 - Red Stars V22 157 - 39Vrouwen U22 Afdeling
    7 apr.BV Leerdam X12 1 (VR) - Almere Pioibneers X12 3 (K)38 - 42Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Jump IJsselstein X12 1 - Almere Pioneders X12 2 (K)28 - 47Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers M22 1 (K) - Bouncers Basketball M22 155 - 41Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers M16 1 - Divine M16 2 (VR) *68 - 32Mannen U16 Afdeling
    7 apr.Almere Pioneers M18 3 - Eem '78 M18 1 (K)39 - 80Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers M18 4 - Irene M18 1 (VR)27 - 42Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers M14 1 - Divine M14 137 - 48Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
    7 apr.Almere Pioneers V14 1 (K) - Crackerjacks V14 166 - 22Vrouwen U14 Afdeling 2e Helft Competitie