• MSE 1 Basketbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Balm, PascalTechnische stafAssistent-coach
    Lievaart, JanTechnische stafCoach
    Scholte, WillyOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 19:00Lokomotief MSE 1 - Almere Pioneers MSE 1Van Zweedenhal
    30 mrt. 16:00Almere Pioneers MSE 1 - Harlemlakers MSE 1Almere Poort
    6 apr. 20:30Racing Beverwijk MSE 1 - Almere Pioneers MSE 1De Walvis
    13 apr. 16:00Almere Pioneers MSE 1 - De Groene Uilen MSE 1Almere Poort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.UBALL MSE 1 - Almere Pioneers MSE 172 - 58
    16 mrt.Almere Pioneers MSE 1 - Dreamfields Dolphins MSE 152 - 59
  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lokomotief MSE 12220021970135861240
    2Dreamfields Dolphins MSE 12116051506130320332
    3Solar systemen-Grasshoppers MSE 12216061779149628332
    4CobraNova MSE 12215071771157619530
    5Almere Pioneers MSE 1211101014271514-8722
    6UBALL MSE 1221101116341629522
    7MSV/Zeemacht MSE 1221101116441656-1222
    8Red Giants MSE 1221001217421806-6420
    9Harlemlakers MSE 1221001216901742-5220
    10BS Leiden MSE 121801314631537-7416
    11Punch MSE 120701312521428-17614
    12De Groene Uilen MSE 122601613761642-26612
    13BV Groningen MSE 121501613751615-24010
    14Racing Beverwijk MSE 120401613111638-3278
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Canwood, ArjenTeamspeler
    Carboo, JeffreyTeamspeler
    Carvalho, Dario Ribeiro deTeamspeler
    Donk, TimothyTeamspeler
    Entius, MarkTeamspeler
    Lievaart, SvenTeamspeler
    Morris, IanTeamspeler
    Osepa, MichaelsjenkoTeamspeler
    Pinas, GianniTeamspeler
    Richmond, EdwinTeamspeler
    Warner, RenjiroTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.