• MSE 1 Basketbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Amama, KeesTechnische stafCoach
    Honing, RichardTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 1 (MSE Mannen Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Groningen MSE 111007237352
    2Red Stars MSE 111009864342
    3Basketbal Academie Limburg MSE 211008352312
    4Solar systemen-Grasshoppers MSE 111008555302
    5Racing Beverwijk MSE 111008159222
    6CBV Binnenland MSE 111008163182
    7BV Hoofddorp MSE 111007860182
    8Punch MSE 111009378152
    9TSBV Pendragon MSE 111008372112
    10De Hoppers MSE 11100595092
    11Barons MSE 11100716382
    12UBALL MSE 11100585082
    13The Black Eagles MSE 11100746862
    14Den Dungk MSE 11100807822
    15MSV/Zeemacht MSE 11100666422
    16Almere Pioneers MSE 100000000
    17Arnhem Eagles MSE 100000000
    18Basketbal Academie Limburg MSE 100000000
    19Dreamfields Dolphins MSE 100000000
    20Red Giants MSE 100000000
    21River Trotters MSE 100000000
    22Attacus MSE 110017880-20
    23BS Leiden MSE 210016466-20
    24De Groene Uilen MSE 110016874-60
    25BC Vlissingen MSE 110016371-80
    26VBC Akrides MSE 110015058-80
    27EBV Baros MSE 110015059-90
    28Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *10017283-110
    29Landslake Lions MSE 110017893-150
    30Trajanum MSE 110016381-180
    31HBV The Jumpers MSE 1 * *10016078-180
    32B.C. Virtus MSE 110015981-220
    33CobraNova MSE 110015585-300
    34Harlemlakers MSE 1 *10015283-310
    35The Jugglers MSE 1 * *10013772-350

    Poulestanden Almere Pioneers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV/Zeemacht MSE 12221011711132938242
    2Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *2217051465136210334
    3Almere Pioneers MSE 12217051597132227534
    4River Trotters MSE 12213091541139514626
    5BV Hoofddorp MSE 122120101447132712024
    6CBV Binnenland MSE 1221101113991443-4422
    7EBV Baros MSE 1221101114991587-8822
    8De Hoppers MSE 12211011133412696522
    9Red Stars MSE 122601614401524-8412
    10Blauw-Wit MSE 122601613141531-21712
    11Arnhem Eagles MSE 122501713431628-28510
    12The Jugglers MSE 1 * *22202011701543-3734
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balm, PascalTeamspeler
    Bremer, AlmerTeamspeler
    Carboo, JeffreyTeamspeler
    Carvalho, Dario Ribeiro deTeamspeler
    Entius, MarkTeamspeler
    Janssens, DjonTeamspeler
    Janssens, JorgTeamspeler
    Morris, IanTeamspeler
    Richmond, EdwinTeamspeler
    Russel, Ryan VanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.