• MSE 2 Basketbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Honing, RichardTechnische stafAssistent-coach
    Lievaart, JanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers MSE 1 (K)181602151698653032
    2Almere Pioneers MSE 2181602126485141332
    3S.B.U. MSE 2181503123699224430
    4Red Stars MSE 21890910951157-6218
    5SVO Basketball MSE 218801010861167-8116
    6BC Shooters MSE 118701110811153-7214
    7UBV "The Eagles" MSE 118601210621210-14812
    8Silvertown Lions MSE 118601210501266-21612
    9O.S.M. '75 MSE 11850139561224-26810
    10Green Giants MSE 118201610121352-3404
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Giebing, AicoTeamspeler
    Jonker, MarkTeamspeler
    Jonker, TomTeamspeler
    Laloli, GinoTeamspeler
    Lughandy, Lucas InoaTeamspeler
    Maartens, DarryllTeamspeler
    Mak, JeroenTeamspeler
    Presser, MikeTeamspeler
    Toonstra, DennisTeamspeler
    Vaneer, DenzelTeamspeler
    Verheijke, JelleTeamspeler
    Zuurmond, LloydTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.