• MSE 3 Basketbal Week man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 13:30CBV Binnenland MSE 4 - Almere Pioneers MSE 3De Driesprong
    28 sep. 14:00Almere Pioneers MSE 3 - BV Krimpen MSE 1Almere Waterwijk
    6 okt. 14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 3 - Almere Pioneers MSE 3Sporthal Lunetten
    12 okt. 20:00Almere Pioneers MSE 3 - Punch MSE 5Almere Waterwijk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rebound MSE 111006757102
    2EBV Baros MSE 411006148132
    3Westland Stars MSE 4210110510232
    4Jump'80 MSE 22101615742
    5Almere Pioneers MSE 300000000
    6CBV Binnenland MSE 400000000
    7BV Krimpen MSE 100000000
    8Hurricanes MSE 200000000
    9River Trotters MSE 300000000
    10BC Utrecht Cangeroes MSE 300000000
    11Punch MSE 510015767-100
    12D.B.V. Rowic MSE 31001020-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Cairo, AnfernyTeamspeler
    Evers, NickTeamspeler
    Haren, Justin vanTeamspeler
    Huijser, NoahTeamspeler
    Kreuning, ThomasTeamspeler
    Majoor, GijsTeamspeler
    Rakiman, GiorgioTeamspeler
    Rengelink, DustinTeamspeler
    Wolters, GianlucaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.