• MSE 3 Basketbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haren, Justin vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 16:15Rebound MSE 1 - Almere Pioneers MSE 3De Schenkel
    7 mrt. 14:00Almere Pioneers MSE 3 - Jump '80 MSE 2 *Almere Poort
    14 mrt. 12:30EBV Baros MSE 4 - Almere Pioneers MSE 3Woudestein
    22 mrt. 12:00Almere Pioneers MSE 3 - Rebound MSE 1Almere Poort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Almere Pioneers MSE 3 - Westland Stars MSE 435 - 61
  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Krimpen MSE 1141301101380420926
    2BC Utrecht Cangeroes MSE 3141301102067634426
    3Westland Stars MSE 4169078948346018
    4EBV Baros MSE 4138057136922116
    5CBV Binnenland MSE 415807937928916
    6River Trotters MSE 315609902940-3812
    7Hurricanes MSE 2 *12507621729-10810
    8Punch MSE 512408735766-318
    9Jump '80 MSE 2 *13409670725-558
    10Rebound MSE 1143011646888-2426
    11Almere Pioneers MSE 3122010601770-1694
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cairo, AnfernyTeamspeler
    Evers, NickTeamspeler
    Haren, Justin vanTeamspeler
    Huijser, NoahTeamspeler
    Karamat, RajivTeamspeler
    Kreuning, ThomasTeamspeler
    Majoor, GijsTeamspeler
    Rakiman, GiorgioTeamspeler
    Rengelink, DustinTeamspeler
    Smit, TimothyTeamspeler
    Wolters, GianlucaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.