• MSE 3 Basketbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haren, Justin vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almere Pioneers MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Krimpen MSE 1151401109085923128
    2BC Utrecht Cangeroes MSE 3161402116680036628
    3CBV Binnenland MSE 41690710079951218
    4Westland Stars MSE 4179089499113818
    5EBV Baros MSE 4148067557411416
    6River Trotters MSE 315609902940-3812
    7Hurricanes MSE 2 *15609779936-15712
    8Punch MSE 514509871900-2910
    9Jump '80 MSE 2 *155010798837-3910
    10Rebound MSE 1154011705938-2338
    11Almere Pioneers MSE 3143011709874-1656
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cairo, AnfernyTeamspeler
    Evers, NickTeamspeler
    Haren, Justin vanTeamspeler
    Karamat, RajivTeamspeler
    Kreuning, ThomasTeamspeler
    Majoor, GijsTeamspeler
    Rakiman, GiorgioTeamspeler
    Rengelink, DustinTeamspeler
    Smit, TimothyTeamspeler
    Wolters, GianlucaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.